Δήμοι Νομού » Δήμος Λάρισας » Δήμος Λαρισαίων: Αποτελέσματα Β΄φάσης Παιδικών Σταθμών (ΟΝΟΜΑΤΑ)
AΠΟ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ

Δήμος Λαρισαίων: Αποτελέσματα Β΄φάσης Παιδικών Σταθμών (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Δήμος Λαρισαίων: Αποτελέσματα Β΄φάσης Παιδικών Σταθμών (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Από την  Αντιδημαρχία Κοινωνικής Πολιτικής και τη Διεύθυνση Παιδικών Σταθμών & Εκπαιδευτικών Δράσεων ανακοινώνονται τα αποτελέσματα της  Β’ φάσης επιλογής παιδιών που θα φιλοξενηθούν στους παιδικούς σταθμούς του Δήμου Λαρισαίων και δεν είχαν επιλεγεί στην Α΄φάση , καθώς και ικανοποίηση ενστάσεων και νέων αιτήσεων που υποβλήθηκαν  από 1- 10/9/2018.

Σε αυτή τη φάση ανακοινώνονται τα ονόματα  326 νηπίων και βρεφών.

Επισημαίνεται ότι για την ικανοποίηση και των τελευταίων αιτήσεων που εκκρεμούν, μετά τα αποτελέσματα αυτής της φάσης, θα υπάρξει τις επόμενες ημέρες από την αρμόδια Διεύθυνση επικοινωνία και ενημέρωση με τους γονείς, για τις διαθέσιμες θέσεις στους παιδικούς σταθμούς της πόλης μας.

Η προσέλευση των παιδιών που ανακοινώθηκαν τα ονόματά τους θα είναι δυνατή τη Δευτέρα 17/9/2018 και ώρα 8:00- 9:00.

ΕΠΩΝΥΜΟ ONOMA ΠΑΤΡΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
ΑΒΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 2ος
ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.Πολιτείας
ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 18ος
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 5ος
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΣΜΑΣ 1ος
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ος
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος
ΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6ος
ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΑΚΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος
ΑΡΓΥΡΙΑΔΗ ΘΕΩΝΗ ΠΑΥΛΟΣ 17ος
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11ος
ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 12ος
ΑΡΣΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ος
ΑΡΣΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 11ος
ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13ος
ΒΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9ος
ΒΑΙΤΣΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 14ος
ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13ος
ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13ος
ΒΑΡΔΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 20ος
ΒΑΡΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17ος
ΒΕΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ν.Πολιτείας
ΒΛΑΣΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ος
ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ος
ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9ος
ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 13ος
ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 13ος
ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ος
ΓΑΛΑΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9ος
ΓΑΛΛΟΥ ΙΟΛΗ ΝΙΚΟΣ 4ος
ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18ος
ΓΕΡΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17ος
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ος
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος
ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΖΩΗ ΘΕΟΩΡΟΣ 18ος
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΓΝΗ ΑΝΤΩΝΗΣ Ν.Πολιτείας
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γιαννουλης
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 7ος
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15ος
ΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ος
ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11ος
ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΓΥΡΗΣ 2ος
ΓΚΙΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ος
ΓΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Φαλάνης
ΓΚΟΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γιάννουλης
ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9ος
ΓΚΟΥΡΟΜΠΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 7ος
ΓΚΟΥΡΟΜΠΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΟΣ 7ος
ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14ος
ΓΚΡΑΦ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος
ΓΚΡΑΦ ΑΝΤΡΕΑΣ-ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος
ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2ος
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 17ος
ΓΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 6ος
ΔΑΓΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γιάννουλης
ΔΑΛΛΑ ΒΑΪΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.Πολιτείας
ΔΑΛΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ος
ΔΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20ος
ΔΑΜΤΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ος
ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18ος
ΔΕΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3ος
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21ος
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 7ος
ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ος
ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος
ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3ος
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 20ος
ΔΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 5ος
ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γιάννουλης
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 6ος
ΕΥΡΕΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΕΩΝ 19ος
ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17ος
ΖΑΝΤΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ος
ΖΑΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ος
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 15ος
ΖΑΧΑΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ος
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21ος
ΖΑΧΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13ος
ΖΙΩΓΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.Πολιτείας
ΖΟΥΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ος
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ος
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ος
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Τερψιθέας
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ος
ΘΥΜΙΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γιάννουλης
ΘΩΜΑΪ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ 1ος
ΘΩΜΟΥ ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20ος
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ος
ΚΑΚΑΖΟΥΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 9ος
ΚΑΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 8ος
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 15ος
ΚΑΛΕΜΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΛΦΡΕΝΤ 21ος
ΚΑΛΛΙΝΩΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18ος
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΩΜΑΣ 8ος
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13ος
ΚΑΝΗΣ ΑΚΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12ος
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14ος
ΚΑΡΑΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΙΑ ΞΕΝΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ος
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΜΙΧΑΛΗΣ 3ος
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Γιάννουλης
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ος
ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος
ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14ος
ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος
ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9ος
ΚΑΡΑΜΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΠΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 11ος
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΝΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 6ος
ΚΑΡΑΟΥΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ος
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ος
ΚΑΡΑΤΖΙΟΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22ος
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΤΡΟΣ 7ος
ΚΑΣΟΥΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18ος
ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΖΩΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 15ος
ΚΑΤΣΑΜΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 6ος
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.Πολιτείας
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΙΟΣ Φαλάνης
ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5ος
ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γιάννουλης
ΚΟΚΑΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 20ος
ΚΟΚΑΛΑΡΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ 20ος
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5ος
ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος
ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3ος
ΚΟΝΤΕΛΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος
ΚΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος
ΚΟΝΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος
ΚΟΥΡΟΥΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20ος
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 20ος
ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14ος
ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19ος
ΚΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 10ος
ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος
ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21ος
ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος
ΚΥΡΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 20ος
ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 13ος
ΚΩΛΕΤΤΗ ΑΝΝΕΤΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 9ος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 2ος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΩΜΑΣ 16ος
ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 3ος
ΚΩΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ος
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 5ος
ΚΩΤΣΙΟΥ ΦΕΟΦΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 3ος
ΛΑΒΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4ος
ΛΑΒΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 19ος
ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17ος
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 8ος
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 13ος
ΛΕΤΣΑΣ-ΚΑΡΑΡΡΗΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19ος
ΛΗΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ος
ΛΙΑΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ος
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν.Πολιτείας
ΜΑΓΓΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ ΙΒΟΣ 20ος
ΜΑΓΓΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 9ος
ΜΑΪΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 10ος
ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Φαλάνης
ΜΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος
ΜΑΝΤΖΙΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος
ΜΑΝΤΖΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος
ΜΑΡΑΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14ος
ΜΕΚΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ος
ΜΗΝΟΒΓΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 7ος
ΜΗΝΟΒΓΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ος
ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2ος
ΜΙΝΗΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γιάννουλης
ΜΙΧΜΙΖΟΥ ΜΥΡΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος
ΜΟΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5ος
ΜΟΣΧΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14ος
ΜΟΥΜΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ος
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17ος
ΜΠΑΪΡΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΑΣ Φαλάνης
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 8ος
ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΥ ΘΩΜΑΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ν.Πολιτείας
ΜΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 14ος
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΗΣ Γιάννουλης
ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ος
ΜΠΕΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γιάννουλης
ΜΠΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ος
ΜΠΕΜΠΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5ος
ΜΠΕΤΧΑΒΕΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8ος
ΜΠΟΛΙΚΑ ΕΜΥΛΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 14ος
ΜΠΟΜΠΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος
ΜΠΟΥΖΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ος
ΜΠΟΥΣΙ ΜΑΡΙΑ ΔΟΡΙ 4ος
ΜΠΡΕΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20ος
ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ος
ΜΥΛΩΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.Πολιτείας
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΩΜΑΣ 17ος
ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.Πολιτείας
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16ος
ΝΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ος
ΝΑΣΙΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11ος
ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 4ος
ΝΙΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18ος
ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος
ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ος
ΝΤΙΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος
ΝΩΤΑ ΗΡΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 14ος
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 18ος
ΞΥΔΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος
ΠΑΖΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος
ΠΑΛΑΜΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Γιάννουλης
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γιάννουλης
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γιάννουλης
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ος
ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20ος
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ος
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ος
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΪΣ ΝΙΚΟΣ 1ος
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ος
ΠΑΠΑΛΙΤΣΑ ΑΘΗΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 16ος
ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ος
ΠΑΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18ος
ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17ος
ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ν.Πολιτείας
ΠΑΡΙΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ος
ΠΑΡΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ος
ΠΑΤΣΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 7ος
ΠΑΤΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 11ος
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5ος
ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΦΩΤΙΟΣ 6ος
ΠΛΑΪΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ος
ΠΛΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΛΥΔΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος
ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν.Πολιτείας
ΠΟΛΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος
ΠΟΛΥΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος
ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20ος
ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ος
ΠΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 3ος
ΠΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11ος
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος
ΠΡΑΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 7ος
ΡΙΖΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18ος
ΡΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος
ΡΙΚΟΥ ΣΑΒΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος
ΡΟΒΥΘΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ Ν.Πολιτείας
ΡΟΥΣΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20ος
ΣΑΚΚΑ ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας
ΣΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΙΟΣ 11ος
ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 15ος
ΣΑΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ν.Πολιτείας
ΣΑΜΕΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 18ος
ΣΑΡΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος
ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας
ΣΙΜΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 13ος
ΣΙΜΟΥ ΛΥΔΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 12ος
ΣΟΛΩΜΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 17ος
ΣΟΥΛΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος
ΣΟΥΛΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος
ΣΟΥΡΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.Πολιτείας
ΣΟΥΡΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.Πολιτείας
ΣΠΑΝΟΥ ΑΚΟ (ΚΟΡΙΤΣΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 7ος
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΙΟΣ 19ος
ΣΤΑΘΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος
ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 16ος
ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ-ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11ος
ΣΧΟΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11ος
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 19ος
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος
ΤΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΣ Γιάννουλης
ΤΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ 3ος
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΤΕΓΙΟΣ 9ος
ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.Πολιτείας
ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17ος
ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20ος
ΤΖΑΦΕΡΗ ΜΠΡΟΥΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΗΛΙΑΣ 4ος
ΤΖΗΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΘΩΜΑΣ Ν.Πολιτείας
ΤΖΙΑΜΑΛΗ ΦΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος
ΤΖΙΑΦΑΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ος
ΤΖΙΟΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος
ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος
ΤΟΣΙΟΥΔΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16ος
ΤΡΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.Πολιτείας
ΤΡΙΠΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Γιάννουλης
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΑΚΟ ΡΑΦΑΗΛ 3ος
ΤΣΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 7ος
ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 17ος
ΤΣΙΒΕΛΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ος
ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 12ος
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ος
ΤΣΙΝΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17ος
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ος
ΤΣΙΡΟΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ος
ΤΣΟΛΗ ΣΟΦΙΑ ΗΛΙΑΣ 10ος
ΦΛΩΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12ος
ΦΛΩΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12ος
ΧΑΛΚΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ος
ΧΑΛΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ος
ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ος
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 11ος
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18ος
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1ος
ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ος
ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19ος
ΧΟΝΔΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2ος
ΧΟΝΔΡΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6ος
ΨΑΡΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ος
ΨΑΡΡΑ ΜΥΡΤΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 7ος
ΨΑΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ος
DUKA MARILENA ROLAND 16ος
HYSA DAVIT ARDIAN 1ος
KAUR SANVI SATVIR 10ος
MARKAJ XHENSILA PETRIT 3ος
MIZA ELTIONA ELSON 10ος
MUHAMMAD ARYAN KHAN 10ος
RABSA LEONIDHAS DRAGUSHI 3ος
RAMA NAERTI ALTIN 3ος
ROPI IOANNA SOKOL 17ος

 

Διαβάστε επίσης: