Εκπαίδευση » Στις κάλπες οι δάσκαλοι- Όλα τα ψηφοδέλτια

Στις κάλπες οι δάσκαλοι- Όλα τα ψηφοδέλτια

Στις κάλπες οι δάσκαλοι- Όλα τα ψηφοδέλτια

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου μας σας καλεί σε ΤΑΚΤΙΚΗΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ (επαναληπτική βάσει του άρθρου 17 του καταστατικού του Συλλόγου) για την ανάδειξη νέου Δ.Σ. και Ε.Ε. , στις 6 Ιουνίου 2018, ημέρα Τετάρτη και από ώρα 08:30΄π.μ.στην αίθουσα εκδηλώσεων του 25ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας (Πρώτης Μεραρχίας 2, Νεάπολη).
Οι εργασίες της Γενικής Συνέλευσης και οι αρχαιρεσίες θα πραγματοποιηθούν την ίδια ημέρα, σύμφωνα με το καταστατικό .

Πινακας

Τα ψηφοδέλτια των παρατάξεων

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ
ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ Π.Ε.

Υποψήφιοι για το Δ.Σ.

Αγιάννης Νίκος
Δαούλα Κατερίνα
Κατσούρα Μαρία
Κονταξή Μαργαρίτα
Κοσμοπούλου Φωτεινή
Μουκούλη Θεοδώρα
Μουτσέλου Ευτυχία
Μπάκας Παναγιώτης
Σεφεριάδου Ελένη
Συννεφακοπούλου Κυριακή
Τσάνης Φάνης
Φωτίου Γιώργος
Χριστοδούλου Αστέριος

Για την Ελεγκτική Επιτροπή

Παναγούλης Σωτήρης

Δ.Α.Κ.Ε. / Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Δ.Σ
1. Αλβίζος Κων/νος
2. Γεωργούλης Βασίλειος
3. Κολοβός Νικόλαος
4. Λέτσιος Ιωάννης
5. Μπασδέκης Γεώργιος
6. Νάστος Γεώργιος
7. Νταφοπούλου Γεωργία-Mαρία (Τζωρτζίνα)
8. Ντούρος Δημήτριος
9. Ξυνοπούλου Αφροδίτη
10. Παναγάκη Βασιλική (Βάσια)
11. Παπαποστόλου Δημήτριος
12. Τουρσουνίδου Φωτεινή

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Ε.Ε.

1. Γκουτζέλας Αθανάσιος
2. Δραγανιδάκης Δημήτριος
3. Κατσιγιάννης Δημήτριος
4. Κίτσιος Χρήστος
5. Χασιώτης Δημήτριος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ

1. Γιώτας – Τσέλνικας Κώστας
2. Γκαζγκάνη Όλγα
3. Γκιάτος Γιάννης
4. Γκόγκας Γιώργος
5. Ζιάκου Αθανασία
6. Ζιάνας Γιάννης
7. Κατσάρα Κατερίνα
8. Κοψαχείλης Θύμιος
9. Κωστούλας Απόστολος
10. Μάγγου Ελένη (Λέλα)
11. Μπίκας Χρήστος
12. Μυσίδου Λαμπρινή
13. Πατσίκας Αντρέας
14. Σερέτη Φανή
15. Σωτηρίου Βασίλης
16. Τσιος Δημήτρης

ΓΙΑ ΕΕ
1. Τσαούση Ελένη

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε.
ΔΗ.ΣΥ/Α.Κ.Ε
ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
3. ΔΕΛΗΖΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4. ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6. ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΛΟΥΤΣΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ (ΖΕΦΗ)
8. ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9. ΜΠΟΝΤΙΚΟΥΛΗ ΕΥΗ
10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12. ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
13. ΧΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. ΤΣΙΟΥΛΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΥΝΕΚ

Υποψήφιοι για Δ.Σ.
Γεωργάκης Νικόλαος
Γκουνέλας Παύλος
Γούσιος Στέργιος
Ζωγράφος Βασίλειος
Λιθοξοπούλου Σοφία
Νάστας Κωνσταντίνος
Παπάζογλου Ιωάννης
Παπατζέλος Αθανάσιος
Σπανός Γεώργιος
Στατήρης Γεώργιος
Φτάρας Αχιλλέας

Υποψήφιοι για Ε.Ε.
Ακριβόπουλος Επαμεινώνδας
Ζιώγας Αθανάσιος

ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
ΓΙΑ το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. Γερόπουλος Περικλής (Πέρι)
2. Γρίβας Χρήστος
3. Ζάγκας Βασίλης
4. Καλέμας Απόστολος
5. Κοσμάνος Νίκος
6. Κουκουθάκης Σωτήρης
7. Κωστή Δέσποινα
8. Μπαμπαλιούτας Δημήτρης
9. Τζιόλης Δημήτρης
10. Τσιλιάκος Βασίλης
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1. Παπαδημητρίου Φώτης
2. Σιώκας Θεόδωρος

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ/Π.Ε.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ Δ. Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

Παπανικολάου Κωνσταντίνος του Ιωάννου

Διαβάστε επίσης: