Media » Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Τα ντέρμπι ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός για την Σούπερ Λιγκ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τσέλσι για την Πρέμιερ Λιγκ ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

02:05 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Γυναίκες – Τελικός

02:15 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Μπόμπσλεϊ Τετραθέσιο ανδρών

04:00 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Μπόμπσλεϊ Τετραθέσιο ανδρών – Τελικός

06:00 Eurosport 2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Τελικός

06:00 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Τελικός

08:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country Μαζική εκκίνηση 30 χλμ γυναικών

13:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Τελετή λήξης

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Χετάφε La Liga

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κροτόνε – Σπαλ Serie A

13:30 Novasports 1HD Άγιαξ – Ντεν Χάαγκ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας – Τότεναμ Premier League

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ζανκτ Πάουλι – Χόλσταϊν Κίελ Bundesliga 2

15:00 ΕΡΤ3 ΟΦΗ – Πανσερραϊκός Football League

15:00 Novasports 2HD Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης Super League

15:30 Novasports 4HD Φέγενορντ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαμπντόρια – Ουντινέζε Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φιορεντίνα – Κιέβο Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Σασουόλο – Λάτσιο Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι Premier League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερ Λεβερκούζεν – Σάλκε Bundesliga

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μάλαγα La Liga

17:15 Novasports 3HD ΑΕΛ – Πλατανιάς Super League

17:15 Novasports 2HD Παναιτωλικός – Κέρκυρα Super League

18:00 ΕΡΤ1 Ελλάδα – Μεγάλη Βρετανία Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

18:30 Novasports 4HD Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ League Cup Αγγλίας – Τελικός

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Κολονία Bundesliga

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γιουβέντους – Αταλάντα Serie A

19:00 Action 24 Κοπεγχάγη – Οντένσε Πρωτάθλημα Δανίας

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Super League

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σάρλοτ Χόρνετς – Ντιτρόιτ Πίστονς ΝΒΑ

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ρόμα – Μίλαν Serie A

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ Ligue 1

22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Κλίβελαντ Καβαλίερς – Σαν Αντόνιο Σπερς ΝΒΑ

Διαβάστε επίσης: