Advertisement
Αρχική » Αθλητισμός » Super League: Ολο το πρόγραμμα του α” γύρου

Super League: Ολο το πρόγραμμα του α” γύρου

Super League: Ολο το πρόγραμμα του α” γύρου

Τις ημερομηνίες και τις ώρες των αγώνων από την τέταρτη αγωνιστική μέχρι και το τέλος του πρώτου γύρου ανακοίνωσε η Super League.

Στις 28 Οκτωβρίου θα διεξαχθεί το μεγάλο ντέρμπι του πρωταθλητή Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό στην Λεωφόρο, ενώ στις 24 Σεπτεμβρίου η ΑΕΚ υποδέχεται τον Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ και στις 19 Νοεμβρίου στην Λεωφόρο το ντέρμπι του ΠΑΟ με την ΑΕΚ.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

4η Αγωνιστική

Σάββατο 16/09/2017 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 16/09/2017 18:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Σάββατο 16/09/2017 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 17/09/2017 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 17/09/2017 18:15 Α.Ε.Λ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή 17/09/2017 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο.Κ.

Κυριακή 17/09/2017 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 18/09/2017 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

5η Αγωνιστική

Σάββατο 23/09/2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 23/09/2017 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Σάββατο 23/09/2017 20:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 24/09/2017 16:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 24/09/2017 18:15 Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 24/09/2017 18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 24/09/2017 20:30 Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 25/09/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

6η Αγωνιστική

Σάββατο 30/09/2017 16:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Σάββατο 30/09/2017 18:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 30/09/2017 20:30 Α.Ε.Λ. – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 01/10/2017 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή 01/10/2017 18:15 Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 01/10/2017 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 01/10/2017 20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 02/10/2017 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

7η Αγωνιστική

Σάββατο 14/10/2017 16:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 14/10/2017 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Σάββατο 14/10/2017 20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 15/10/2017 16:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

Κυριακή 15/10/2017 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο.Κ.

Κυριακή 15/10/2017 18:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 15/10/2017 20:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 16/10/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ.

 

8η Αγωνιστική

Σάββατο 21/10/2017 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 21/10/2017 18:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Σάββατο 21/10/2017 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 22/10/2017 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 22/10/2017 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 22/10/2017 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 22/10/2017 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 23/10/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

9η Αγωνιστική

Σάββατο 28/10/2017 15:00 Α.Ε.Λ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Σάββατο 28/10/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.Κ.

Σάββατο 28/10/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 29/10/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή 29/10/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 29/10/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 29/10/2017 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 30/10/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

10η Αγωνιστική

Σάββατο 04/11/2017 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 04/11/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 04/11/2017 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 05/11/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 05/11/2017 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 05/11/2017 17:15 Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 05/11/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 06/11/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

 

11η Αγωνιστική

Σάββατο 18/11/2017 15:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ο.Κ.

Σάββατο 18/11/2017 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Σάββατο 18/11/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 19/11/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 19/11/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 19/11/2017 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 19/11/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 20/11/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

12η Αγωνιστική

Σάββατο 25/11/2017 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 25/11/2017 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

Σάββατο 25/11/2017 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 26/11/2017 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 26/11/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 26/11/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 26/11/2017 19:30 Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 27/11/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

13η Αγωνιστική

Σάββατο 02/12/2017 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο.Κ.

Σάββατο 02/12/2017 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.

Σάββατο 02/12/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 03/12/2017 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 03/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 03/12/2017 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 03/12/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 04/12/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

14η Αγωνιστική

Σάββατο 09/12/2017 15:00 Α.Ε.Λ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 09/12/2017 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 09/12/2017 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 10/12/2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 10/12/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 10/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Κυριακή 10/12/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 11/12/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – Α.Ο.Κ.

 

15η Αγωνιστική

Σάββατο 16/12/2017 15:00 Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Σάββατο 16/12/2017 17:15 Α.Ε.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Σάββατο 16/12/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 17/12/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 17/12/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 17/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 17/12/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 18/12/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Επιστροφή επάνω