Αρχική » Media » Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 18/3/2017

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 18/3/2017

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 18/3/2017

Πλούσιο το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων. Περιλαμβάνει συναρπαστικές αναμετρήσεις σε ποδόσφαιρο, βόλεϊ και μπάσκετ.08:30 FOX Sports: Ski Classics

10:45 Eurosport 1: Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο

13:30 Eurosport 1: Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD: Ζανκτ Πάουλι – Ανόβερο Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD: Ειμπαρ – Εσπανιόλ La Liga

14:30 Eurosport 1: Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD: Γουέστ Μπρομ – Άρσεναλ Premier League

15:00 ΕΡΤ3: Απόλλων Σμύρνης – Αναγέννηση Καρδίτσας Football League

15:00 Novasports 3HD: Βέροια – Κέρκυρα Super League

15:15 Eurosport 2: Milan-Sanremo Ιταλία

15:45 Eurosport 1: Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD: Χόφενχαϊμ – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD: Βέρντερ – Λειψία Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD: Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD: Βόλφσμπουργκ – Ντάρμσταντ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD: Κολονία – Χέρτα Bundesliga

16:45 Eurosport 1: Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

17:00 ΕΡΤ2: Κηφισιά – Ορεστιάδα Final-4 Κυπέλλου – Ημιτελικά

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD: Στόουκ – Τσέλσι Premier League

17:00 Novasports 2HD: ΠΑΟΚ – Κύμη Basket League

17:00 Novasports 2HD: Δόξα Λευκάδας – Απόλλων Πατρών Basket League

17:00 Novasports 2HD: Προμηθέας Πατρών – Ρέθυμνο Basket League

17:00 Novasports 2HD: Κόροιβος – ΑΕΚ Basket League

17:00 Novasports 4HD: Κολοσσός – Άρης Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

17:15 Novasports 1HD: ΑΕΛ – Παναιτωλικός Super League

18:00 Eurosport 2: Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

18:00 Novasports 3HD: Ναντ – Νις Ligue 1

18:45 Eurosport 2: Cross country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD: Τορίνο – Ίντερ Serie A

19:30 ΕΡΤ3: ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Final-4 Κυπέλλου – Ημιτελικά

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD: Αλαβές – Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

19:30 Novasports 2HD: Ατρόμητος – ΑΕΚ Super League

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD: Μπόρνμουθ – Σουόνσι Premier League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αμβούργο Bundesliga

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD: ATP Masters Indian Wells, ημιτελικά

20:15 Novasports 4HD: Σπόρτινγκ – Νασιονάλ Μαδέιρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00 Eurosport 2: Freestyle σκι: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

21:00 Novasports 3HD: Παναθηναϊκός – Λαύριο Basket League

21:00 Novasports 1HD: Μπορντό – Μονπελιέ Ligue 1

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD: Μπέτις – Οσασούνα La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD: Μίλαν – Τζένοα Serie A

22:30 Novasports 4HD: Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

00:00 COSMOTE SPORT 4 HD: Ατλάντα Χοκς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς ΝΒΑ

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD: Λος Άντζελες Κλίπερς – Κλίβελαντ Καβαλίερς ΝΒΑ

Επιστροφή επάνω