Αρχική » Media » Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
ΠΛΟΥΣΙΟ ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ «ΜΕΝΟΥ»

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Τα παιχνίδια της 26ης αγωνιστικής της Superleague ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

14:00 OTE Sport 3 HD Σαντχάουζεν – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

14:00 ΕΡΤ3 Διομήδης Άργους – Φίλιππος Βέροιας Handball Premier

14:45 OTE Sport 1 HD Νόριτς – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

14:50 Novasports 7 Παγκόσμιο κύπελλο Γλασκώβη

15:00 Eurosport 2 World Grand Prix Llandudno, ημιτελικά

15:00 Novasports 6 Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας Α1 γυναικών

15:00 Novasports 3 Πανιώνιος – Ξάνθη Super League

16:00 ΕΡΤ2 Φάρος Κερατσινίου – Προμηθέας Α2 ανδρών

16:15 Eurosport 2 Παρίσι – Νίκαια Nice – La Madonne d Utelle

16:15 Eurosport 1 Δίαθλο: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Oslo, Norway – Men Relay

16:15 Novasports 2 Κηφισιά – Άρης Basket League

16:30 OTE Sport 7 HD Ανόβερο – Κολονία Bundesliga

16:30 OTE Sport 6 HD Ίνγκολσταντ – Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 OTE Sport 5 HD Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 OTE Sport 3 HD Γκλάντμπαχ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

17:00 Novasports 1 Λαύριο – Αρκαδικός Basket League

17:00 OTE Sport 2 HD Μπαρτσελόνα – Χετάφε La Liga

17:00 OTE Sport 1 HD Στόουκ – Σαουθάμπτον Premier League

17:00 Novasports 4 ΠΑΟΚ – Απόλλων Πατρών Basket League

17:00 Novasports 2 Καβάλα – Ρέθυμνο Basket League

17:00 Novasports 2 Κόροιβος – Κολοσσός Basket League

17:15 Novasports 3 ΑΕΛ Καλλονής – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

18:00 Novasports 6 Λοριάν – Μαρσέιγ Ligue 1

18:05 OTE Sport 8 HD World Tour Ρίο ντε Ζανέιρο, προημιτελικά ανδρών

18:30 OTE Sport 7 HD Πανσερραϊκός – Κέρκυρα Football League

19:00 OTE Sport 1 HD Έμπολι – Σαμπντόρια Serie A

19:15 OTE Sport 2 HD Θέλτα – Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

19:30 Novasports 2 Έβερτον – Τσέλσι Κύπελλο Αγγλίας

19:30 Novasports 4 Ολυμπιακός – Μπαρτσελονέτα Champions League

19:30 OTE Sport 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Bundesliga

19:30 Novasports 1 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ Super League

20:00 Novasports 7 Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Φοίνικας Σύρου Volley League

20:00 FOX Sports Boston Bruins – New York Islanders NHL

20:30 Novasports 6 Εστορίλ – Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45 Novasports 3 Αϊντχόφεν – Χέρενφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Indian Wells

21:00 Eurosport 2 World Grand Prix Llandudno, ημιτελικά

21:30 OTE Sport 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD Ίντερ – Μπολόνια Serie A

21:45 Eurosport 1 Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Canmore, Canada – 10km CP Women

22:05 OTE Sport 8 HD World Tour Ρίο ντε Ζανέιρο, ημιτελικά ανδρών/γυναικών

22:45 Eurosport 1 Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Canmore, Canada – 15km CP Men

22:45 Novasports 2 Πόρτο – Ουνιάο Μαντέιρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:05 OTE Sport 7 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Έιμπαρ La Liga

23:30 OTE Sport 5 HD Formula E Μεξικό

03:30 OTE Sport 4 HD Σαν Αντόνιο Σπερς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ ΝΒΑ

 

Επιστροφή επάνω