Αρχική » Αθλητισμός » Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ο αγώνας μεταξύ Ρεάλ Μαδρίτης και Βαλένθια για το ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, αλλά και το ντέρμπι μεταξύ Μίλαν και Ρόμα για το ιταλικό πρωτάθλημα, ξεχωρίζουν από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

10:30 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Γύρος του Αζερμπαϊτζάν (4ο ετάπ)

11:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP Ισπανίας (3ες ελεύθερες δοκιμές)

12:30 ΝΕΡΙΤ plus, Μαραθώνιος 3ο Athens Street Pole Vault

14:00 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Κάιζερσλαουτερν – Ζανκτ Πάουλι

14:45 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Έβερτον – Σάντερλαντ

14:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP Ισπανίας (κατατακτήριες δοκιμές)

15:00 EUROSPORT 2, Ευρωπαϊκό Παίδων Βουλγαρία – Ισπανία

16:00 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters (Μαδρίτη, 1ος ημιτελικός)

16:00 EUROSPORT, Ποδηλασία Γύρος της Ιταλίας (San Lorenzo al Mare – Sanremo)

16:30 OTE Sport 4, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερν Μονάχου – Άουγκσμπουργκ

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Γκλάντμπαχ – Μπάγερ Λεβερκούζεν

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League ΚΑΟΔ – ΑΕΚ

17:00 OTE Sport 5, Formula E Μόντε Κάρλο

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Γρανάδα – Κόρδοβα

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Πανιώνιος – ΑΕ Νέας Κηφισιάς

17:00 EUROSPORT 2, Ποδηλασία 4 ημέρες της Δουνκέρκης (4ο ετάπ)

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Κόροιβος – Κολοσσός

17:00 NOVASPORTS 3, Basket League Ρέθυμνο – Άρης

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League ΠΑΟΚ – Τρίκαλα

17:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Χαλ – Μπέρνλι

18:00 NOVASPORTS 6, Γαλλικό Πρωτάθλημα Καέν – Λιόν

18:15 EUROSPORT 2, GP3 1η κούρσα, Βαρκελώνη

18:45 EUROSPORT, Ευρωπαϊκό Παίδων Σλοβενία – Γερμανία

19:00 OTE Sport 3, Football League ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

19:00 OTE Sport 4, Basket League Ολυμπιακός – Πανελευσινιακός

19:00 OTE Sport 6, Football League Ηρακλής – Παναχαϊκή

19:00 OTE Sport 5, Football League Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ

19:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ

19:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

20:30 NOVASPORTS 3, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ακαντέμικα – Μπελενένσες

21:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια

21:00 NOVASPORTS 2, Γαλλικό Πρωτάθλημα Μπορντό – Ναντ

21:00 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters (Μαδρίτη, 2ος ημιτελικός)

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μίλαν – Ρόμα

22:30 Action 24, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Μπράγκα – Μαρίτιμο

23:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπιλμπάο – Λα Κορούνια

23:00 EUROSPORT 2, Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) Μόντρεαλ Ίμπακτ – Πόρτλαντ Τίμπερς

Επιστροφή επάνω