Advertisement
Αρχική » Αθλητισμός » Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ο αγώνας ποδοσφαίρου Ολυμπιακού – Παναθηναϊκού για την Super League περιλαμβάνεται στις σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

06:45 OTE Sport 1 Moto3: Μαλαισία

07:45 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκ. Τουρισμού 21ος γύρος, Ιαπωνία

08:05 OTE Sport 1 Moto2: Μαλαισία

08:30 Eurosport 2 Σνούκερ, International Championship 1η μέρα

08:45 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκ. Τουρισμού 22ος γύρος, Ιαπωνία

09:30 OTE Sport 1 MotoGP: Μαλαισία

10:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχν/Κατάβαση ανδρών, Αυστρία

11:00 Novasports 2 – HD2 Μαραθώνιος Φρανκφούρτης

12:30 OTE Sport 3 Μπάσκετ, Ολυμπιακός – Κολοσσός Basket League

13:00 OTE Sport 2 WRC: Ράλι Ισπανίας Live Stage 2

13:00 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Μάλαγα – Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

13:30 Action 24 Ποδόσφαιρο, Καμπούρ – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 Eurosport 2 Σνούκερ, International Championship 1η μέρα, Chengdu/Κίνα

13:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχν/Κατάβαση ανδρών, Αυστρία

14:00 OTE Sport 4 Μπάσκετ, Γκραν Κανάρια – Ουνικάχα Μάλαγα Liga Endesa

14:45 Eurosport Σνούκερ, International Championship 1η μέρα, Chengdu/Κίνα

15:00 Novasports 2 – HD2 Ποδόσφαιρο, ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης Super League

15:30 OTE Sport 5 Ποδόσφαιρο, Μπέρνλι – Έβερτον Premier League

15:30 OTE Sport 3 Τένις, ATP 500 Βασιλεία, τελικός

15:30 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Τότεναμ – Νιουκάστλ Premier League

15:30 Action 24 Ποδόσφαιρο, Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

16:00 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Γιουβέντους – Παλέρμο Serie A

16:30 Eurosport Πινγκ Πονγκ, Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών Ντίσελντορφ

17:00 Novasports 3 Μπάσκετ, Παναθηναϊκός – ΑΕΚ Basket League

17:00 OTE Sport 2 Τένις, ATP 500 Βαλένθια, τελικός

17:15 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, Παναιτωλικός – Πανθρακικός Super League

17:15 Novasports 4 Ποδόσφαιρο, Κέρκυρα – Πλατανιάς Super League

17:15 Novasports 2 – HD2 Ποδόσφαιρο, ΠΑΟΚ – Βέροια Super League

18:00 Action 24 Ποδόσφαιρο, Εστορίλ – Μπελενένσες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

18:00 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Εσπανιόλ – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga

18:00 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι Premier League

18:30 OTE Sport 3 Ποδόσφαιρο, Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

19:00 OTE Sport 5 Ποδόσφαιρο, Νάπολι – Βερόνα Serie A

19:30 Novasports 1 – HD1 Ποδόσφαιρο, Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Super League

20:00 OTE Sport 4 Μπάσκετ, Τενερίφη – Ρεάλ Μαδρίτης Liga Endesa

20:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ La Liga

20:15 Eurosport 2 Skate America Ελεύθερο ζευγαριών

21:30 OTE Sport 5 Μπάσκετ, Αρμάνι Μιλάνο – Βενέτσια Serie A

21:45 Eurosport 2 Skate America Ελεύθερο γυναικών

21:45 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Μίλαν – Φιορεντίνα Serie A

22:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Χετάφε – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

22:00 Novasports 2 – HD2 Ποδόσφαιρο, Λιόν – Μαρσέιγ Ligue 1

Επιστροφή επάνω