Αρχική » Δήμοι Νομού » Δήμος Λάρισας » Οι 68 που θα δουλέψουν στους παιδικούς σταθμούς
ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

Οι 68 που θα δουλέψουν στους παιδικούς σταθμούς

Οι 68 που θα δουλέψουν στους παιδικούς σταθμούς

Ολοκληρώθηκε η διαδικασία κατάταξης των αιτήσεων που είχαν υποβληθεί για την πλήρωση των 68 θέσεων με συμβάσεις δίμηνης διάρκειας για την κάλυψη αναγκών στον Οργανισμό Βρεφονηπιακών Σταθμών.

Οι παρακάτω επιτυχόντες θα πρέπει να βρίσκονται τη Δευτέρα 22 Σεπτεμβρίου 2014 στο γραφείο Προσωπικού, στον 2ο όροφο του Δημαρχείου (Παπαναστασίου και Ίωνος Δραγούμη 1) στις 9 το πρωί, προκειμένου να ολοκληρωθεί η διαδικασία πρόσληψής τους.

Μαζί τους θα πρέπει θα έχουν τον Α.Φ.Μ., τον Α.Μ.Κ.Α. τον Αριθμό Μητρώου ΙΚΑ, βιβλιάριο τραπέζης, με πρώτο όνομα το δικό τους, μία υπεύθυνη δήλωση, καθώς και βεβαίωση ασφαλιστικού φορέα για όσους δεν προσκόμισαν.

Επισημαίνεται ότι, η εμπειρία που έχει δηλωθεί από τους υποψήφιους θα πρέπει να καλύπτεται από ασφαλιστικό φορέα. Σε διαφορετική περίπτωση θα αλλάξει η σειρά κατάταξής τους.

Αναλυτικά οι επιτυχόντες ανά ειδικότητα είναι οι εξής:

ΠΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

1 ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Θεοφάνη
2 ΓΚΟΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
3 ΠΕΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Στέργιου
4 ΠΟΛΥΖΟΥ ΟΛΓΑ του Ευαγγέλου
5 ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του Ιωάννη
6 ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου
7 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Βύρωνα
8 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
9 ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Δημητρίου
10 ΑΝΔΡΕΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
11 ΤΣΙΟΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου
12 ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Νικολάου
13 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Ζαχαρία
14 ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου

ΤΕ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

1 ΓΛΥΚΟΥ ΑΝΝΑ του Γεωργίου
2 ΒΗΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Βασιλείου
3 ΤΡΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
4 ΔΟΥΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Θεοδώρου
5 ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
6 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Αχιλλέα
7 ΡΑΠΤΗ ΑΝΝΑ του Θεόδωρου
8 ΖΕΡΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
9 ΘΕΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Δημητρίου
10 ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του Νικολάου

 ΔΕ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

1 ΧΑΤΖΙΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ του Σωκράτη
2 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΑΝΘΗ του Αστερίου-Αθανασίου
3 ΔΟΥΖΕΝΗ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
4 ΤΣΑΠΛΕ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Γεωργίου
5 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
6 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του Γεωργίου
8 ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ του Άγγελου
9 ΣΠΑΘΑΡΑ ΒΑΙΑ του Νικολάου
10 ΠΑΤΟΥΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Παύλου
11 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΡΩΞΑΝΗ του Νικολάου
12 ΛΟΚΑ ΑΝΝΑ του Νικολάου

ΔΕ ΜΑΓΕΙΡΩΝ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

1 ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Βασιλείου
3 ΤΣΙΟΤΣΙΟΡΑ-ΣΑΧΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Σπύρου
4 ΠΑΠΠΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του Γαβριήλ
5 ΚΕΡΑΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
6 ΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Χαρίλαου
7 ΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

1 ΠΑΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του Βασιλείου
2 ΝΑΚΑ-ΑΡΓΥΡΑΚΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Κωνσταντίνου
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παύλου
4 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Δημοσθένη
5 ΣΑΡΙΜΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Αναστασίου
6 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου
7 ΘΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του Θωμά
8 ΚΑΡΑΜΠΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικολάου
9 ΜΠΕΚΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
10 ΜΙΧΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Αθανασίου
11 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Κωνσταντίνου
12 ΓΡΑΒΑΝΗ ΑΓΛΑΙΑ του Ηλία
13 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αθανασίου
14 ΠΑΛΙΟΤΖΗΚΑ ΜΑΡΙΑΝΑ του Δημητρίου
15 ΤΣΙΟΥΠΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χρήστου
16 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου
17 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αλέξανδρου
18 ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
19 ΚΩΤΣΙΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ-ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
20 ΧΑΤΖΗΡΟΥΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
21 ΝΤΑΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Κωνσταντίνου
22 ΚΑΝΕΛΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αλέξανδρου
23 ΜΟΥΣΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του Αντωνίου
24 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου
25 ΠΑΤΣΙΚΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Απόστολου

 

Επιστροφή επάνω