Αρχική » Εκπαίδευση » Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας » Ορκωμοσίες φοιτητών Ιατρικής, Κτηνιατρικής και Βιοχημείας

Ορκωμοσίες φοιτητών Ιατρικής, Κτηνιατρικής και Βιοχημείας

Ορκωμοσίες φοιτητών Ιατρικής, Κτηνιατρικής και Βιοχημείας

Οι ορκωμοσίες των αποφοίτων των Τμημάτων Ιατρικής, Κτηνιατρικής, Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας, της εξεταστικής περιόδου εαρινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2013-2014, θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 22 Ιουλίου 2014 στο Αμφιθέατρο «Ιπποκράτης» του Τμήματος Ιατρικής στο Μεζούρλο.

Οι τελετές των ορκωμοσιών θα πραγματοποιηθούν με την ακόλουθη σειρά:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ, ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ, ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΟ ΒΕΣΤΙΑΡΙΟ: 09:15
ΕΝΑΡΞΗ ΤΕΛΕΤΗΣ: 09:30

- Χαιρετισμός Πρύτανη Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, Καθηγητή κ. Ιωάννη Ε. Μεσσήνη.
– Χαιρετισμός Κοσμήτορα Σχολής Επιστημών Υγείας, Καθηγητή κ. Χαράλαμπου Μπιλλίνη.
– Χαιρετισμός Πρόεδρου Τμήματος Ιατρικής, Καθηγητή κ. Ιωάννη Στεφανίδη και έναρξη τελετής ορκωμοσίας αποφοίτων Τμήματος Ιατρικής.

ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
3. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
4. ΑΣΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
5. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
6. ΓΑΖΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
7. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
8. ΓΚΟΥΣΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
9. ΖΑΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10. ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΕΛΕΝΗ
11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
12. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
13. ΚΟΥΒΑΡΟΥ ΟΛΓΑ
14. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ανάγνωση του όρκου)
15. ΛΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
16. ΜΑΚΡΗ ΔΑΝΑΗ
17. ΜΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
18. ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19. ΜΟΥΛΑΖΙΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
20. ΜΠΕΡΑΝΤΖΕ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21. ΜΠΛΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
22. ΜΠΟΛΓΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
23. ΜΠΟΥΡΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24. ΜΠΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
25. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΜΑΡΘΑ ΑΝΘΗ
26. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
27. ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
28. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ
29. ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30. ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
31. ΠΡΑΣΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
32. ΣΑΒΒΑ ΡΗΓΙΝΑ
33. ΣΓΟΥΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
34. ΤΕΤΩΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
35. ΤΖΕΡΕΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
36. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
37. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
38. ΤΣΙΑΓΚΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
39. ΤΣΙΡΙΜΩΝΑ ΑΘΗΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
40. ΧΑΡΙΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
41. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
42. YOUSEF YOUSEF
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΟ ΒΕΣΤΙΑΡΙΟ: 09:50
ΕΝΑΡΞΗ ΤΕΛΕΤΗΣ: 10:00

- Χαιρετισμός Πρύτανη Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, Καθηγητή κ. Ιωάννη Ε. Μεσσήνη.
– Χαιρετισμός Κοσμήτορα Σχολής Επιστημών Υγείας και Προέδρου Τμήματος Κτηνιατρικής, Καθηγητή κ. Χαράλαμπου Μπιλλίνη και έναρξη τελετής ορκωμοσίας αποφοίτων Τμήματος Κτηνιατρικής.
– Χαιρετισμός Προέδρου, Τμήματος Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας, Αναπληρωτή Καθηγητή κ. Δημητρίου Λεωνίδα και έναρξη τελετής ορκωμοσίας αποφοίτων Τμήματος Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας.

ΤΜΗΜΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΘΗΝΟΥΛΑ
3. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΕΝΡΙΚΟΣ
4. ΔΕΜΗΡ ΧΟΥΣΕΙΝ
5. ΗΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
6. ΚΑΖΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Ανάγνωση του όρκου)
7. ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
8. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
10. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
12. ΟΪΝΤΑ ΟΣΙΡΙΣ
13. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ
14. ΣΟΥΛΤΟΥ ΕΛΕΑΝΑ
15. ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16. ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
17. ΤΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19. ΦΡΕΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

1.ΚΕΡΑΜΙΔΙΩΤΟΥ ΑΘΗΝΑ
2.ΚΡΟΥΕΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3.ΜΑΝΤΖΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΝΙΚΗ (Ανάγνωση του όρκου)
4.ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ
5.ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
6.ΜΗΤΤΑ ΕΛΕΝΗ
7.ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΙΟΥΛΙΕΤΤΑ
8.ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
9.ΤΖΑΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
10.ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
11.ΦΕΡΕΖΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
12.ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΆΝΝΑ-ΖΗΝΟΒΙΑ
13.ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
14.ΧΟΥΣΜΕΚΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΟ ΒΕΣΤΙΑΡΙΟ: 10:15
ΕΝΑΡΞΗ ΤΕΛΕΤΗΣ: 10:30

- Χαιρετισμός Πρύτανη Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, Καθηγητή κ. Ιωάννη Ε. Μεσσήνη.
– Χαιρετισμός Κοσμήτορα Σχολής Επιστημών Υγείας, Καθηγητή κ. Χαράλαμπου Μπιλλίνη.
– Χαιρετισμός Προέδρου Τμήματος Ιατρικής, Καθηγητή κ. Ιωάννη Στεφανίδη και έναρξη τελετής ορκωμοσίας αποφοίτων Π.Μ.Σ. «ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΥΓΕΙΑΣ», «ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΕΙΑ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΥΓΙΕΙΝΗ» και «ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ» του Τμήματος Ιατρικής.
– Χαιρετισμός Προέδρου Τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας, Αναπληρωτή Καθηγητή κ. Δημητρίου Λεωνίδα και έναρξη τελετής ορκωμοσίας αποφοίτων Π.Μ.Σ «ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ-ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ» και «ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΜΟΡΙΑΚΗ ΓΕΝΕΤΙΚΗ, ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΙ ΔΕΙΚΤΕΣ» Τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας.

ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ
ΠΜΣ «ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΥΓΕΙΑΣ»

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΖΩΗ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ
4. ΚΑΠΛΑΝΗ ΒΑΛΑΝΤΩ
5. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΕΛΕΝΗ
6. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
7. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
8. ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (Ανάγνωση του όρκου)
9. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
10. ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
11. ΜΠΑΝΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
12. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ
14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
15. ΠΕΡΒΑΝΑ ΜΑΡΙΑ
16. ΡΟΥΚΑ ΕΡΑΣΜΙΑ
17. ΣΑΠΟΥΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
18. ΣΕΡΠΑΝΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
19. ΣΙΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
20. ΤΣΙΡΟΥΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
21. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ
22. ΥΦΑΝΤΗ ΦΑΝΗ
23. ΨΗΜΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΜΣ «ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΕΙΑ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΥΓΙΕΙΝΗ»
1. ΖΑΔΕΛΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
2. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
3. ΜΠΑΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
4. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. ΣΤΡΙΦΤΑΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
6. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΜΣ «ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ»
1. ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
2. ΑΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
5. ΛΑΪΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
6. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
7. ΜΑΡΟΥ ΕΜΑΝΝΟΥΕΛΑ
8. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
9. ΜΠΑΡΜΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
10. ΠΑΝΤΟΠΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
11. ΠΑΤΡΙΚΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
12. ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
13. ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΑΓΗΝΩΡ
14. ΣΤΑΘΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
15. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
16. ΤΟΣΚΑ ΕΛΕΝΗ
17. ΤΣΟΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΠΜΣ «ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ-ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ»

1. ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΣΤΑΡΤΗ
3. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
4. ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
5. ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
7. ΣΙΤΡΆ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ
8. ΣΟΥΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9. ΤΖΙΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (Ανάγνωση του όρκου)

ΠΜΣ «ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΜΟΡΙΑΚΗ ΓΕΝΕΤΙΚΗ, ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΙ ΔΕΙΚΤΕΣ»

1. ΖΑΧΑΡΕΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ
3. ΠΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑΓΟΡΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΗΣΗΣ  ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ, ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΟ ΒΕΣΤΙΑΡΙΟ: 11:20
ΕΝΑΡΞΗ ΤΕΛΕΤΗΣ: 11:30

- Χαιρετισμός Πρύτανη Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, Καθηγητή κ. Ιωάννη Ε. Μεσσήνη.
– Χαιρετισμός Κοσμήτορα Σχολής Επιστημών Υγείας, Καθηγητή κ. Χαράλαμπου Μπιλλίνη.
– Χαιρετισμός Προέδρου Τμήματος Ιατρικής Καθηγητή κ. Ιωάννη Στεφανίδη και έναρξη τελετής αναγόρευσης και καθομολόγησης Υποψηφίων Διδακτόρων Τμήματος Ιατρικής.
– Χαιρετισμός Προέδρου Τμήματος Κτηνιατρικής, Καθηγητή κ. Χαράλαμπου Μπιλλίνη και έναρξη τελετής αναγόρευσης και καθομολόγησης Υποψηφίων Διδακτόρων Τμήματος Κτηνιατρικής
– Χαιρετισμός Προέδρου Τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας, Αναπληρωτή Καθηγητή κ. Δημητρίου Λεωνίδα και έναρξη τελετής αναγόρευσης και καθομολόγησης Υποψηφίων Διδακτόρων Τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας.

ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

1) ΑΜΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
2) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
3) ΒΕΡΡΟΥ – ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
4) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
5) ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
6) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7) ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΦΑΝΗ
8) ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
9) ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ – ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ
10) ΛΑΔΑ ΜΑΡΘΑ
11) ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
12) ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
13) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14) ΝΤΟΒΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
15) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
16) ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17) ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΟΡΚΟΥ)
18) ΠΙΝΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ
19) ΣΟΥΡΛΑ ΑΛΕΞΙΑ
20) ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ

1. ΓΟΥΡΖΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
2. ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

1. ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΕΥΘΑΛΙΑ

 

Επιστροφή επάνω